Przeprowadzki


Cała operacja sie zaczyna od skontaktowania sie z nami i ustalenia najstotniejszych szczegółów, takich jak:

  • Przybliżone lokalizacje miejsca z którego zabieramy rzeczy jak i miejsca do którego mamy przewieźć wasze przedmioty.
  • Ilość i wielkość gabarytów do przewiezienia.

Na podstawie tych informacji zaproponujemy najlepsza ofertę!

Procedura przekludzki skupia się na poniższych punktach:

  • Zjawiamy się pod ustalonym adresem i w pierwszej kolejności przynosimy se sobą kartony, folie, koce, taśmy i inne zabezpieczenia aby wszystkie cenne przedmioty dojechały bez zadrapania.
  • Duże meble jak szafy, meblościanki, kuchnie, nie są żadnym wyzwaniem. Fachowo rozkręcimy każdy element, każdy element montażowy taki jak śrubki, kołki etc. przechowamy w specjalnych organizerach.
  • Przeprowadzka to idealny moment aby pozbyć się starego sprzętu AGD, RTV czy mebli, jeśli będzie potrzeba zutylizujemy niepotrzebne rzeczy.
  • Po zniesieniu i upakowaniu do samochodu wyruszamy w miejsce docelowe.
  • Każdy podpisany karton wędruje na swoje docelowe miejsce aby nie dopuścić do zbędnego bałaganu.
  • Meble które wymagały rozkręcenia, montujemy z pieczołowitą dokładnością i dopasowujemy do nowego pomieszczenia, a przedmioty które były na półkach odkładamy w tej samej kolejności.

Nasze najpopularniejsze usługi:


Mini przerpowdzka

Oferta w sam raz do przewozu pojedynczych rzeczy lub mebli, do załadowania których wystarczy Ci pomoc 1 pracownika firmy.

 

90 zł

Duża przeprowdzka

Usługa skierowana do przeprowadzki mieszkania, domu, biura ze standardowym wyposażeniem (meble, kanapy, lodówki, AGD, itp.).

 

120 zł

Szybki transport

Oferta jest skierowana dla osób które chcą wziąć wszystko w swoje ręce. Załadunek i rozładunek jest po Waszej stronie, my pomagamy ułożyć rzeczy w samochodzie i bezpiecznie dowozimy na miejsce

70 zł

Przeprowadzka prywatna


Najczęściej wykonujemy usługi w naszych okolicach. Przeprowadzki Katowice, przeprowadzki Wodzisław Śląski przeprowadzki Żory to dla nas codzienność. Dzięki dobrej jakości wykonywania usług oraz przystępnym cenom udało się nam zbudować zaufanie klienta. Większość przeprowadzek w Rybniku i okolicach, to efekt Państwa polecania nas swojej rodzinie i znajomym. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Od czego zacząć?

Cała operacja sie zaczyna od skontaktowania sie z nami i ustalenia najstotniejszych szczegółów, takich jak:

Przybliżone lokalizacje miejsca z którego zabieramy rzeczy jak i miejsca do którego mamy przewieźć wasze przedmioty.

Ilość i wielkość gabarytów do przewiezienia.

Na podstawie tych informacji zaproponujemy najlepsza ofertę!

Procedura przekludzki skupia się na poniższych punktach:

Zjawiamy się pod ustalonym adresem i w pierwszej kolejności przynosimy se sobą kartony, folie, koce, taśmy i inne zabezpieczenia aby wszystkie cenne przedmioty dojechały bez zadrapania.

Duże meble jak szafy, meblościanki, kuchnie, nie są żadnym wyzwaniem. Fachowo rozkręcimy każdy element, każdy element montażowy taki jak śrubki, kołki etc. przechowamy w specjalnych organizerach.

Przeprowadzka to idealny moment aby pozbyć się starego sprzętu AGD, RTV czy mebli, jeśli będzie potrzeba zutylizujemy niepotrzebne rzeczy.

Po zniesieniu i upakowaniu do samochodu wyruszamy w miejsce docelowe.

Każdy podpisany karton wędruje na swoje docelowe miejsce aby nie dopuścić do zbędnego bałaganu.

Meble które wymagały rozkręcenia, montujemy z pieczołowitą dokładnością i dopasowujemy do nowego pomieszczenia, a przedmioty które były na półkach odkładamy w tej samej kolejności.

 

Przeprowadzka firmowa


Pomimo doświadczenia w przeprowadzkach firmowych, nasza ekipa cały czas podnosi swoje umiejętności. Sukcesem przeprowadzki tego typu jest przede wszystkim dobra organizacja. Przeprowadziliśmy wiele firm z Rybnika i okolic. Bardzo często towarzyszyły temu nocne godziny (Galerie Handlowe), rygorystyczne procedury bezpieczeństwa (biurowce) oraz wyznaczone ramy czasowe. Zawsze realizujemy umowę na 100% . Profesjonalnie podchodzi do Państwa oczekiwań. Szanujemy Państwa czas i pieniądze. 

Organizując przeprowadzki firm i biur korzystamy zarówno ze sprawdzonych jak i nowoczesnych narzędzi. Odpowiednio wyposażone samochody, pasy transportowe, folie: bąbelkowa, stretch, taśmy czy kartony o zróżnicowanej pojemności. Zarówno sprzęt o dużych gabarytach oraz niewielkie przedmioty będą odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. W biznesie poza solidnością i atrakcyjnie skonfigurowanymi cennikami największe znaczenie ma czas. Dlatego też gwarantujemy nie tylko punktualność, ale także to, iż przeprowadzki firm i biur będą obywać się w najkrótszym z możliwych czasie. Sprzęt komputerowy, meble, RTV i AGD, rośliny, dzieła sztuki, dokumentacja i książki, narzędzia i maszyny – ile branż, tyle możliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu.