O nas


Profesjonalne podejście do pracy, to podstawa sukcesu każdej firmy. Od lat działamy w branży transportowej. Dylematem klienta często bywa dobór odpowiedniej firmy w jak najlepszej niskiej cenie. Istnieją jeszcze firmy, które aby pozyskać klienta, rezygnują z obowiązkowych kosztów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom wszystkich klientów, stworzyliśmy prosty system rozliczeń zleceń. Nawiązując relację z klientem zadajemy sporo pytań, a potem uważnie słuchamy. Każdy detal ma znaczenie. Jeżeli klient poszukuje ekonomicznego rozwiązania, aby przenieść swoją firmę czy mieszkanie, przedstawiamy ofertę podstawowych usług. Jeżeli przeprowadzka wiąże się z większym wysiłkiem, przeniesieniem cięższych gabarytów, specjalnych zabezpieczeń, pakowania mienia, przeznaczeniem większej ilości czasu, czy zaangażowania większej ilości osób, to staramy się zaproponować optymalne rozwiązania w dobrej cenie. U nas każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Powierzając nam swoje mienie na czas przeprowadzki, otrzymujesz gwarancję solidności i bezpieczeństwa. 

Przeprowadzki mieszkań i domów wykonujemy w jeden dzień. Często lokal jest już przeniesiony w kilka godzin. Do takich zleceń jesteśmy gotowi codziennie od poniedziałku do soboty. Przeprowadzki biur to usługa, do której przygotowujemy się nieco dłużej. Wszystko zależy od wielkości firmy, która chce przenieść swoje mienie. Najczęściej, co bardzo sobie cenią właściciele przedsiębiorstw, dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej wizji lokalnej w firmie, którą będziemy przenosić. Odpowiednio do specyfiki pomieszczeń, ilości przenoszonych rzeczy oraz delikatności sprzętów biurowych sporządzamy plan przeprowadzki. Dobry plan to sto procent pewności, że wszystko się powiedzie, zgodnie z założeniami. Wielokrotnie otrzymywaliśmy telefony z pochwałami dla naszej ekipy. Dla przedsiębiorstw najważniejsze jest, aby przeprowadzkę wykonać w terminie. Jeżeli gwarantujemy jeden dzień, to przeprowadzka jest wykonana zgodnie z umową, nawet jeśli ekipa musi pozostać do późnych godzin wieczornych. Przeprowadzki firm prawie zawsze wyceniamy „z góry” po spotkaniu z naszych przedstawicielem. Przeprowadzki prywatne to przede wszystkim indywidualne, elastyczne podejście do tematu. Staramy się określić cenę za usługę z góry, wówczas klient nie zerka na zegarek, mamy pewność, że ekipie zależy na szybkim wykonaniu zlecenia i co najważniejsze nie ma nagłych dodatkowych kosztów. Stawki godzinowe oczywiście również są dostępne w naszej ofercie. Naszym celem zawsze jest zadowolenie klienta. 

Większość realizowanych przez nas przeprowadzek kończy się wystawieniem pozytywnej opinii o naszej marce. Duży procent klientów wraca do nas przy okazji kolejnej przeprowadzki lub przewozu pojedynczych rzeczy. Bardzo często kontaktują się z nami klienci z poleceń sąsiadów czy przyjaciół. Dziękujemy za Państwa zaufanie! To dla nas wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju firmy. Nasza misja rozpoczęła się w Rybniku. Przeprowadzki w Rybniku to wciąż rosnąca branża. Wyspecjalizowaliśmy się w przeprowadzaniu mieszkań, domów, firm i instytucji. Z naszych usług korzystały największe firmy w swoich branżach. Takie doświadczenia pozwalają nam patrzeć w przyszłość ze spokojem, aby świadczyć usługi profesjonalnych przeprowadzek we wszystkich miastach Polski. 

Krótki termin oczekiwania na wykonanie zlecenia, to ważna dziś, wyróżniająca nas zaleta. Transport mebli Rybnik, to najczęściej wyszukiwane hasło przez osoby, które chcą nabyć meble prosto ze sklepu. Transport z wielkich sieci sklepowych realizujemy każdego dnia. Nie musisz już czekać kilkunastu dni, aby sklep wysłał do Ciebie transport wewnętrzny.

Jeżeli zależy Ci na pewnej firmie i jakości, wybierz naszą markę! Przeprowadzki Rybnik oraz dalsze zakątki Polski to obszar naszych działań. Zakres usług jest dokładnie omówiony w poszczególnych zakładkach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Posty z Facebook'a

Warto czasem zaryzykować; zwłaszcza, kiedy żonie spodoba się większa kanapa niż planowaliście.
Wniesiemy wszystko, nawet oknem na piętrze!
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

#Przekludzki nad morzem! 🏖 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Transportowaliśmy sprzęt grający z rybnickiej szkoły muzycznej na wspaniały Wielkopostny Koncert Symfoniczny w Bazylice św. Antoniego.🎻🎹
Kto w tą niedzielę słuchał muzyków na żywo?
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Duża przeprowadzka do Warszawy.

Emerytura daje tyle możliwości, wiec czemu by nie wrócić w swoje rodzime strony?
Przeprowadzaliśmy cała zawartość piętrowego domu. U nas jak zawsze - wszystko jednym kursem. 👌

👬Dwie Brygady
🚛 450km do przejechania
⏱Dwa dni spędzone na załadunku, w trasie i wniesieniu mebli do nowego mieszkania
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Po udanym transporcie, pora na zwiedzanie Aten 🇬🇷 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku